Inwestor i Partnerzy

Inwestorem galerii jest Bawełnianka Spółka z o.o. Została powołana w celu stworzenia w Bełchatowie nowoczesnego centrum, które będzie idealnym miejscem dla sztuki i rozrywki oraz spełniającym oczekiwania lokalnego biznesu. Spółka posiada całkowicie polski kapitał. Inwestor, dbając o każdy etap przedsięwzięcia, zaprosił do współpracy najlepszych specjalistów z dziedziny architektury.

 

Projekt inwestycji przygotowała firma Pallado i Skupin Architekci, działająca na rynku od 1985 r. Firma jest uznanym Biurem Projektów Architektonicznych, które stworzyło wiele ciekawych projektów w całym kraju. Do najbardziej prestiżowych zalicza się między innymi wielofunkcyjny kompleks obiektów handlowo – usługowych Plaza w Rybniku i Sosnowcu, Centrum Handlowe Dąbrówka w Katowicach oraz Palmiarnię Miejską w Gliwicach.

 

 
Copyright © 2012, Bawełnianka Sp. z o.o.
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.