Bawełnianka nabiera kształtów
środa, 18 kwietnia 2012 15:46
Budowa galerii Bawełnianka w Bełchatowie rośnie w oczach. Obiekt w szybkim tempie nabiera kształtów. Montowane są już fasady szklane, a niedługo prace rozpoczną ekipy tynkarskie. Powstanie charakterystyczna „ceglana” elewacja. Trwa kolejny etap budowy centrum. Zapraszamy do zakładki Galeria w budowie.
 
Bawełnianka powstaje zgodnie z planem
sobota, 31 marca 2012 12:01

 

Prace architektoniczno-budowlane galerii Bawełnianka realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem. Już wkrótce obiekt zostanie na całej powierzchni przykryty stropodachem. Równocześnie trwają prace murarskie i instalacyjne. Ponadto już wykonywane są posadzki wewnątrz budynku i konstrukcja pod tzw. świetlik wokół komina, czyli przeszklone zadaszenie w centralnej części galeria Bawełnianka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce „Galeria w budowie”.

 
Komin Bawełnianki już z logotypem
piątek, 27 stycznia 2012 15:32
26 stycznia w godzinach porannych na kominie galerii Bawełnianka zainstalowano totem reklamowy, będący wizualizacją logotypu. Zamontowanie totemu to symboliczny moment w realizacji galerii Bawełnianka. Już niedługo charakterystyczne logo będzie rozświetlać jedną z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji w Bełchatowie. – Ponad 50 metrowy komin, którego szczyt zdobi logotyp naszej galerii, jest konstrukcją wyróżniającą się na tle infrastruktury Bełchatowa. Komin jest elementem widocznym z najbardziej odległych miejsc i konstrukcją dobrze widoczną przy wjeździe do miasta – mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 20
Copyright © 2012, Bawełnianka Sp. z o.o.
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.