Nowe wizualizacje galerii
czwartek, 02 sierpnia 2012 14:50
Dostępne są już nowe wizualizacje naszej galerii. Można zobaczyć jak będzie wyglądała nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. Wiele atrakcji, sklepy, strefa gastronomiczna - właśnie tego będzie można spodziewać się w Bawełniance. A wizualizacje obejrzeć można tutaj

 
Bawełnianka na Dniach Bełchatowa
poniedziałek, 25 czerwca 2012 10:03
W dniach 22-24 czerwca odbyły się XXXIII Dni Bełchatowa - galeria Bawełnianka była jednym ze sponsorów corocznego święta miasta. Specjalnie dla dzieci w niedzielę – Dzień Rodzinny – przygotowaliśmy atrakcję. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rozdawane podczas zabawy upominki – kolorowe koszulki oraz baloniki z logotypem Bawełnianki. Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę :)
 
Elewacja Bawełnianki już niebawem
czwartek, 17 maja 2012 08:14
Rozpoczęto już wykonywanie elewacji z płytek klinkierowych. Wszystkie prace konstrukcyjne i żelbetowe poza konstrukcją kina są już zakończone. W dalszym ciągu trwają prace murarskie i tynkarskie, a na parkingu oraz dachu galerii układana jest kostka. Prezentujemy najnowsze zdjęcia  z budowy w zakładce Galeria w budowie.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 20
Copyright © 2012, Bawełnianka Sp. z o.o.
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.