Dynamiczne postępy prac budowlanych
piątek, 02 grudnia 2011 12:19
Do końca roku zakończą się wszystkie prace ziemne i fundamentowe w obrębie galerii Bawełnianka. Wykonana będzie także posadzka betonowa na części bełchatowskiego centrum. Połowa obiektu zostanie zamknięta stropodachem, a na drugiej połowie rozpocznie się szalowanie. Równocześnie trwają prace murarskie przy ścianach zewnętrznych i wewnętrznych. Już niedługo na szczycie komina zostanie zamontowany, widoczny z daleka, specjalny totem reklamowy Bawełnianki – symbol galerii i centrum handlowo-rozrywkowego Bełchatowa.
 
Delta Sport nowym najemcą galerii Bawełnianka
środa, 26 października 2011 13:02
Do grona firm współpracujących z Bawełnianką dołączy ogólnopolska sieć sklepów sportowych Delta Sport. Salon zajmie powierzchnię 438,73 mkw, a w jego ofercie znajdą się między innymi najwyższej jakości specjalistyczna odzież renomowanych marek takich jak Rucanor, Reebok, Helly Hansen, Nike czy Puma. Delta Sport oferuje szeroki asortyment sprzętu turystycznego oraz sportowego oraz zapewnia profesjonalny serwis rowerów, wyposażenia narciarskiego i tenisowego. Sieć posiada swoje placówki między innymi w Warszawie, Toruniu, Płocku, Rzeszowie, Białymstoku i Zakopanem. Sklep sportowy Delta Sport wraz z klubem Condizione health & fitness znakomicie uzupełni sektor branży sportowej w bełchatowskiej galerii.
 
Bawełnianka już z dachem
wtorek, 18 października 2011 12:20
Na budowie Bawełnianki dynamicznie postępują prace budowlane. Na połowie garażu wylany jest już stropodach, który będzie pełnił zarówno funkcję dachu, jak i częściowo - parkingu. Na terenie budowy pojawiła się również ekipa murarzy, którzy zajmują się pracami murowymi zewnętrznych ścian galerii.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 20
Copyright © 2012, Bawełnianka Sp. z o.o.
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.