Nowi najemcy galerii Bawełnianka w Bełchatowie
poniedziałek, 19 września 2011 14:48

Spółka Bawełnianka sfinalizowała podpisanie trzech nowych umów dotyczących wynajmu powierzchni handlowej. Sklepy MarcPol, CCC oraz Media Expert to nowi najemcy galerii Bawełnianka w Bełchatowie. Łącznie zajmą powierzchnię ponad 4.500 mkw. W transakcji najmu dewelopera obiektu reprezentowała międzynarodowa firma Cushman & Wakefield, która na wyłączność zajmuje się komercjalizacją obiektu. - Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować ofertę naszej galerii do oczekiwań bełchatowian, zarówno pod względem jej różnorodności, jak i rozpiętości cenowej oferowanych produktów i usług - mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.

 
Bawełnianka wmuruje "kamień węgielny"
piątek, 16 września 2011 08:56
20 września 2011 w Bełchatowie odbędzie się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę galerii Bawełnianka. To kolejny etap realizacji przedsięwzięcia i niezwykle ważne wydarzenie w historii całej inwestycji. Tuba z aktem erekcyjnym i pamiątkami dla potomnych zostanie wmurowana w ścianę komina po dawnych Zakładach Przemysłu Bawełnianego, który traktowany jest jako symbol Bawełnianki. W uroczystości udział wezmą Prezydent Miasta Bełchatowa, Starosta Powiatu Bełchatowskiego oraz przedstawiciele urzędów, firm partnerskich i mediów. Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka: - Ceremonia wmurowania aktu erekcyjnego jest wydarzeniem pieczętującym kolejny etap budowy galerii, która powstaje zgodnie z przyjętym harmonogramem prac. Wydarzenie ma wymiar symboliczny, jednak jest również jednym z najważniejszych momentów budowy galerii.
 
Bawełnianka sponsorem Bełchatów Cup 2011
czwartek, 15 września 2011 14:48

Galeria Bawełnianka była głównym sponsorem Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2002. Organizatorem rozgrywek jest klub GKS Bełchatów. Dzięki tej wyjątkowej imprezie bełchatowianie mogli podziwiać grę młodych sportowców, uczestniczyć w licytacji koszulek z autografami zawodników ekstraklasy oraz w warsztatach prowadzonych przez piłkarzy GKS-u. Wydarzenie wzbogacił również pokaz motocykli.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 20
Copyright © 2012, Bawełnianka Sp. z o.o.
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.